1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oy Vermek İster Misiniz?)
Loading...

Pratik Saçak

Pratik Saçak: Bina girişinizi yağmur ve çamurdan korumak istiyorsanız kapı üstü sundurması ve saçak sistemlerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz yere göre saçağın büyüklüğü ve yapısı değişkenlik gösterebilir.

Pratik Saçak Görselleri

Başlıksız-6

1

Günümüz mimarisinde yeri olan sundurma, sizi ve değerli herhangi bir şeyinizi dış etmenlerden koruması adına önem teşkil etmektedir.  Peki, ne gibi sundurma örnekleri vardır? Sundurmanın birçok çeşidi vardır. İhtiyaca göre değişen sundurma çeşitleri günümüzde birçok örnek ile karşımıza çıkmaktadır. Pencere sundurması; eğer evinizin konumu itibariyle yağışlarda pencerelere yağış düşüyorsa pencerenizin üst kısmının dayanak noktası olacak şeklinde yapılan sundurma bu doğal etkenleri pencerenizden uzak tutar. Otopark sundurması; aracınız park halinde iken rüzgârdan herhangi bir binadan gelebilecek bir materyalden, yoğun yağışlardan ve güneş ışığından rahatsız oluyor iseniz otopark sundurması bu endişelerinizi giderebilir.

9

Başlıksız-1

Eğer evinizin yanında bir kaç masayla güneş zamanı bir gölgelik, yağış zamanı ise sizi yağıştan koruyacak bir çatı istiyorsanız istediğiniz yapı sundurmadır. Sundurma fiyatları sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre değişkenlik göstermekle birlikte sundurma yaptırmak istediğiniz yerin mimarisine göre de değişiklik gösterebilir. Eğer sundurma için bir dayanak noktası yoksa firma tarafından yapılacak dayanak noktasında sundurma fiyatını değiştirir.